İnsan Kaynakları

Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler

Resim, Şiir, Müzik ve Kompozisyon yarışması şartnamesi

     Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumlarının yenilikçi eğitim-öğretim anlayışını, özgün faaliyetlerini sizlerle Web sayfamızdan an be an paylaşacağız. Yükselişte çalışmak bizler için ayrıcalıktır. Bütün çalışanlarımızı kurumumuzun sahibi olarak benimsiyoruz. Bu bilinçle siz değerli velilerimizi de kurumumuzun bir parçası olarak görüyoruz.

Halkla ilişkiler olarak gerek ilçe halkının okulumuzdan beklentilerini karşılamak için gerekse okulumuzun öğrenci ve velilerini memnun etmek için emek harcıyoruz.

 Yükseliş Eğitim Kurumları olarak bir çok yeniliği başarıyı öğrencilerimizle birlikte sevgili Serik halkına yaşatmanın gururunu yaşıyoruz. 

      Sizlerle daha nice güzellikleri, başarıları paylaşmanın kıvancıyla saygılar sunuyorum.

Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları Halkla İlişkiler bölümü olarak yıl içerisinde öğrenci ve veli katılımı ile çeşitli aktiviteler gerçekleştirdik Karadeniz gezimiz, İstanbul gezimiz,3.geleneksel doğa yürüyüşümüz ve 3. uçurtma şenliklerimiz bunlardan sadece birkaçı…

 Her yıl geleneksel hale getirdiğimiz gezilerimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

 

 

halk

Yükseliş Eğitim Kurumlarında çalışmak üzere başta Müzik, Beden Eğitimi, İngilizce olmak üzere tüm branşlarda öğretmen başvuruları kabul edilmektedir.

EnglishGermanItalianRussianTurkish